ul. Wieniawska 6/47
20-071 Lublin
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. +48 794 024 274

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Postawskiego

- świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, reprezentuje przed sądami jak i organami publicznymi, prowadzi postępowania z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy. Ponieważ w obecnych czasach oprócz skuteczności liczy się także mobilność, zatem Kancelaria nie ogranicza się do przyjmowania spraw jedynie z konkretnego obszaru terytorialnego, ale przyjmuje zlecenia z całego kraju. Ponadto oferuje różne sposoby kontaktu - istnieje możliwość spotkania nie tylko w Kancelarii, ale także dojazd do Klienta oraz komunikacja przy użyciu videopołączeń, co stanowi ułatwienie dla osób niepełnosprawnych.

Kancelaria współpracuje z kancelariami notarialnymi oraz komornikami dzięki czemu istnieje możliwość kompleksowej obsługi prawnej w wielu płaszczyznach i sprawach. Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Porady prawne online

Jest to usługa, która polega na udzieleniu porad prawnych za pomocą sieci Internet. Dzięki temu Klient może zdalnie zasięgnąć porady, otrzymać opinię prawną bądź skorzystać z innej usługi świadczonej przez Kancelarię nie odwiedzając jej siedziby. Taka forma pomocy jest dużym ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych, gdyż umożliwia rozwiązanie problemu prawnego bez opuszczania swojego domu.Kolejną zaletą tej usługi jest to, że pytania można zadawać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nie bacząc na godziny pracy kancelarii.

Aby zasięgnąć porady prawnej online należy wypełnić formularz podając niezbędne dane oraz opisując swoją sprawę. Istnieje możliwość wysłania załączników jeżeli takowe istnieją. Następnie z Kancelarii Klient otrzyma wiadomość poprzez pocztę elektroniczną o wycenie usługi. Koszt uzależniony jest od stopnia skomplikowania sprawy oraz czasu, jaki będzie musiał być przeznaczony na rozwiązanie zagadnienia. Ponieważ wycena jest bezpłatna, Klient może podjąć decyzję, czy ją akceptuje poprzez jej uiszczenie. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Kancelarii rozpoczyna się etap rozwiązywania sprawy, a po jego zakończeniu gotowa porada prawna zostaje przesłana pocztą elektroniczną do Klienta.

Zapraszam do skorzystania z błyskawicznej formy pomocy prawnej online w przystępnej cenie - FORMULARZ PORADY PRAWNEJ ONLINE