ul. Wieniawska 6/47
20-071 Lublin
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. +48 794 024 274

Cennik

Dla osób fizycznych:

Do każdej sprawy Kancelaria podchodzi indywidualnie, zatem wynagrodzenie także jest sprawą indywidualną. Honorarium uzależnione jest od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania, czasu jaki należy na nią przeznaczyć, ilości dokumentów do przeanalizowania.

 

Dla przedsiębiorców:

Kancelaria świadczy obsługę prawną dla przedsiębiorców. Istnieje kilka wariantów obsługi:

  1. Stała obsługa prawna, która polega na tym, iż w drodze negocjacji, mając na uwadze m. in. wielkość przedsiębiorstwa, rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, stopień skomplikowania sytuacji prawnej, wybranej formy współpracy (możliwość in-house, czyli obsługi w siedzibie przedsiębiorcy) zawierana jest umowa, w której ustalona jest wysokość miesięcznego wynagrodzenia. Dla Klienta ta forma jest najkorzystniejsza ze względu na z góry wiadome koszty obsługi prawnej, w której skład wchodzi także pełna obsługa wszystkich procesów sądowych, za które Klient płaci tylko koszty zastępstwa prawnego, które zasądzane są przez Sąd od przeciwnika procesowego.

  2. Obsługa prawna z limitem godzin polega na bieżącej obsłudze prawnej Klienta z limitem godzinowym pracy kancelarii w miesiącu. Limit ten oznaczony jest w umowie, a w razie jego przekroczenia do kwoty wynagrodzenia określonego w umowie doliczana jest wartość za czas pracy ustalana na podstawie zasad ogólnych dla rozliczeń według stawki godzinowej.

  3. Stawka godzinowa polega na tym, że wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od nakładu pracy niezbędnego do wykonania zlecenia. System ten stosowany jest przy sprawach nietypowych, w których trudno jest z góry określić zakres prac.

  4. Stawka stała stosowana jest przy pojedynczych zleceniach, takich jak rejestracja spółki w KRS, zmiana PKD, sporządzanie typowej umowy i in.

  5. Stawka „za wynik”, tzw. success fee, polega na ustaleniu dodatkowego wynagrodzenia za pomyślny wynik sprawy.