ul. Wieniawska 6/47
20-071 Lublin
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. +48 794 024 274

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Postawskiego

- świadczy profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Udziela porad prawnych, sporządza umowy, opinie prawne, reprezentuje przed sądami jak i organami publicznymi, prowadzi postępowania z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy. Ponieważ w obecnych czasach oprócz skuteczności liczy się także mobilność, zatem Kancelaria nie ogranicza się do przyjmowania spraw jedynie z konkretnego obszaru terytorialnego, ale przyjmuje zlecenia z całego kraju. Ponadto oferuje różne sposoby kontaktu - istnieje możliwość spotkania nie tylko w Kancelarii, ale także dojazd do Klienta oraz komunikacja przy użyciu videopołączeń, co stanowi ułatwienie dla osób niepełnosprawnych.

Kancelaria współpracuje z kancelariami notarialnymi oraz komornikami dzięki czemu istnieje możliwość kompleksowej obsługi prawnej w wielu płaszczyznach i sprawach. Kancelaria posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.