ul. Wieniawska 6/47
20-071 Lublin
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. +48 794 024 274

Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie. W latach 2004-2009 studiowałem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zainteresowałem się zagadnieniami z zakresu prawa medycznego i pogłębiałem swoją wiedzę w tym kierunku. Po ukończeniu studiów przystąpiłem z powodzeniem do egzaminu na aplikację radcowską, którą odbywałem w latach 2010-2012. Podczas jej trwania współpracowałem z kancelariami radcowskimi systematycznie pogłębiając swoją wiedzę prawniczą jak i doskonaląc warsztat zawodowy. W 2013 roku przystąpiłem do państwowego egzaminu radcowskiego, który złożyłem z wynikiem pozytywnym, wobec czego zostałem wpisany na listę radców prawnych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie. Figuruję pod numerem wpisu Lb-1796. Posiadam uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posługuje się także językiem angielskim. W roku 2014 postanowiłem założyć swoją kancelarię aby świadczyć pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorców.

W mojej Kancelarii Radcy Prawnego świadczę profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Udzielam porad prawnych, sporządzam umowy, opinie prawne, reprezentuję przed sądami jak i organami publicznymi, prowadzę postępowania z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy. Ponieważ w obecnych czasach oprócz skuteczności liczy się także mobilność, zatem Kancelaria nie ogranicza się do przyjmowania spraw jedynie z konkretnego obszaru terytorialnego. Przyjmuję również zlecenia z całego kraju. Ponadto oferuję różne sposoby kontaktu - istnieje możliwość spotkania nie tylko w Kancelarii, ale także dojazd do Klienta oraz komunikacja przy użyciu videopołączeń, co stanowi ułatwienie dla osób niepełnosprawnych.

Moja Kancelaria współpracuje z kancelariami notarialnymi oraz komornikami dzięki czemu istnieje możliwość kompleksowej obsługi prawnej w wielu płaszczyznach i sprawach.